Vážení zákazníci, v letošním roce budeme expedovat poslední objednávky ve středu 18. 12. 2024.

Těšíme se s vámi na shledanou od pondělí 06. 01. 2025.

 

Menu
0
Total price
0 €
PRICES include / exclude VAT
Homepage>ČSN ETSI EN 300 386 V1.4.1 - Elektromagnetická kompatibilita a rádiové spektrum (ERM) - Zařízení telekomunikační sítě - Požadavky na elektromagnetickou kompatibilitu (EMC)
Sponsored link
Vydáno: 01.12.2008
ČSN ETSI EN 300 386 V1.4.1 - Elektromagnetická kompatibilita a rádiové spektrum (ERM) - Zařízení telekomunikační sítě - Požadavky na elektromagnetickou kompatibilitu (EMC)

ČSN ETSI EN 300 386 V1.4.1

Elektromagnetická kompatibilita a rádiové spektrum (ERM) - Zařízení telekomunikační sítě - Požadavky na elektromagnetickou kompatibilitu (EMC)

Format
Availability
Price and currency
Anglicky Hardcopy
In stock
19.71 €
Označení normy:ČSN ETSI EN 300 386 V1.4.1
Třídící znak:872004
Počet stran:60
Vydáno:01.12.2008
Harmonizace:Norma je harmonizována
Katalogové číslo:82188
DESCRIPTION

ČSN ETSI EN 300 386 V1.4.1

Tato norma pokrývá požadavky EMC na nerádiová zařízení, určená k použití ve veřejné telekomunikační síti, která zajišťují spojení mezi koncovými body sítě (NTPs) (tj. vyjma koncových zařízení umístěných za koncovými body sítě). Příkladem takových zařízení jsou spojovací zařízení, nerádiová přenosová zařízení a přidružená zařízení, napájecí zařízení a dohlížecí zařízení. Funkce dohledu může být prováděna buď nezávislým zařízením nebo může tvořit část jiného telekomunikačního zařízení. Tvoří-li funkce dohledu část telekomunikačního zařízení, může být funkce hodnocena současně s jinými funkcemi (jako je spojování a přenos). Třídění prostředí použité v této normě se vztahuje k ETSI TR 101 651. Požadavky této normy byly vybrány pro zajištění odpovídající úrovně odolnosti pro zařízení pokrytá rozsahem platnosti této normy. Tyto úrovně však nepokrývají mimořádné případy, které se mohou vyskytnout v jakémkoliv místě, avšak s malou pravděpodobností výskytu. Ve zvláštních případech mohou nastat situace, kdy úrovně rušení mohou překročit zkušební úrovně odolnosti stanovené v této normě. V takových případech může být nutné použít zvláštní ochranná opatření. Zařízení pro všeobecné účely, která se používají jako součást telekomunikační sítě, mohou být pokryta rozsahem platnosti jiných norem. U takových zařízení není nutné žádné další posuzování, pokud uvedené jiné normy plně pokrývají požadavky této normy. Zařízení pro kabelové distribuční systémy, určené pouze pro televizní a rozhlasové signály definované v EN 50083-2 a optické zesilovače definované v doporučeních ITU-T G.661 a G.662, jsou mimo rozsah platnosti této normy. Zařízení mohou zajišťovat rozdílné funkce, tj. spojovací zařízení mohou rovněž zajišťovat přenosové funkce a přenosová zařízení mohou zajišťovat paměťové schopnosti atd. Všechny dostupné funkce zkoušeného zařízení (EUT) se musí přezkoušet.